Aby Vaše peněženka přežila léto ve zdraví

img_160.jpg

Dnes pro Vás mám jednoduchý tip, který Vám pomůže předejít tomu, aby Vaše peněženka nemusela po náročném létu držet v září a říjnu nucenou dietu.

Období prázdnin může být pro naše peněženky větší zkouškou než Vánoce. Dovolená, vstupné na koupaliště, tábory apod. nám ubírají z peněženky plnými hrstmi a v extrémních případech začnou peníze brzy chybět na základní životní potřeby.

 

Představte si, že by za Vámi na konci léta někdo přišel a dal Vám třeba 5 000 Kč. No neberte to! Tisíce korun zpět z pomyslného účtu za prázdniny může získat každý, kdo čte tyto řádky a kdo při placení využívá výhod kreditní karty Citi Broker Consulting.

 

Počty jsou jednoduché. Ať už platíte kartou za cokoliv, získáváte zpět 2 % útraty. Až 25% slevu pak získáte, pokud nakupujete u některého z partnerů Citi Clubu.

 

Pokud si například koupíte last minute zájezd u cestovní kanceláře Exim tours, získáváte automaticky slevu z katalogové nabídky 4 %, plus další 2 % získáváte při platbě kartou. V případě, že kupujete zájezd za katalogovou cenu 50 000 Kč, ušetříte s kreditní kartou Citi Broker Consulting 3 000 Kč.

 

Vysokým výdajům se často nevyhneme ani na samotném zájezdu. Fakultativní výlety, tobogány, zmrzliny, lehátka, strava, za to vše můžete během jednoho týdne utratit několik tisíc korun. I z takto utracených peněz pak můžete získat zpět 2 %.

 

A ještě jeden tip na závěr. S kreditní kartou Citi Broker Consulting můžete mít vždy okamžitě k dispozici peníze na nákup last minute zájezdu. Nemůže se Vám tedy stát, že by Vám nějaká nabídka „utekla“ kvůli tomu, že jste museli s objednávkou počkat do doby, kdy Vám přijde výplata. To, že jsou nejlepší last minute zájezdy vyprodané velmi rychle také není žádným tajemstvím.

 

Začněte co nejdříve šetřit a získávat peníze zpět ze svých nákupů díky kreditní kartě Citi Broker Consulting. Požádejte ještě dnes o tuto kreditní kartu prostřednictvím formuláře na této stránce

Petr_Hošek.jpg
Zpomalte proud výdajů s kreditní kartou Citi Broker Consulting, ty slevy a peníze zpět z každého nákupu stojí za tu chvíli strávenou vyplňováním žádosti.
  • Petr_Hošek.jpg
  • Manažer senior Petr Hošek

  • ,,Snížíme Vám náklady a zvýšíme výnosy"

  • Specializace:
  • Finanční specialista, hypoteční konzultant, investiční specialista, specialista finančního plánování, specialista pojišťovnictví, lektor finanční gramotnosti - ABC finančního vzdělávání o.p.s.

  • Region působení:
  • Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Chomutov, Klášterec, Kadaň.

  • Kontakt:
  • p.hosek@bcas.cz

  • Video vizitka:
Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT