Chcete znát tajemství realitních „podpultovek“?

penize_05_papirova_eura.jpg
Kupovali jste někdy nemovitost? Možná jste hledali nějakou „podpultovku“. Tento pojem je odedávna spojen s něčím speciálním, lepším, než je běžně k mání. V realitní oblasti tak mluvíme o nemovitostech, které nejsou k nalezení na internetu a říká se o nich, že jsou velmi výhodné. Prodáváte či pronajímáte nemovitost a také byste chtěli, aby po nich lidé toužili jako po „podpultovce“?

Když se z nemovitosti stane podpultovka, tak se dokáže prodat rychleji a lépe, myslí si řada lidí. Ale jak vlastně reálně taková podpultovka vzniká? Není to spíše mýtus, který vůbec nefunguje?

 

 

vítěz testu finančních poradců
Vytvořte si svůj osobní finanční plán a dosáhněte finanční nezávislosti s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci kliknutím zde

 

 

Prozradím Vám, jak to děláme u nás. Jsme otevření. Máme výhodu, že jsme moderní a technologicky velmi dobře vybavená realitní kancelář. A pro prodej či pronájem nemovitosti používáme také techniku zvanou párování nabídek a poptávek. Jak tato technika funguje? Funguje tak, že zájemcům nabízíme rovnou ty nemovitosti, které přímo odpovídají jejich představám. Chtějí byt 3+1 na Praze 4 s výhledem do parku? Dostanou nabídky na byty 3+1 na Praze 4 s výhledem do parku.

 

Jak o těchto zájemcích ale víme? Jsou to většinou naši klienti, nebo různí investoři.
Spolupracujeme s nimi dlouhodobě a známe jejich potřeby, cíle a představy o bydlení. Vždyť právě bydlení je jedním ze strategických cílů, které s klienty dlouhodobě řešíme, a naši klienti chtějí, abychom jim tu správnou nemovitost pomohli najít. Díky párování poptávek a nabídek tak dokážeme prodat řadu nemovitostí, aniž bychom je začali inzerovat. A dokážeme také uspokojit poptávku řady lidí nemovitostmi, které v inzerci nejsou.

 

Jak je to tedy s těmi podpultovkami? Podpultovky – tedy neuvěřitelně výhodné nemovitosti - neexistují. Zázraky se nedějí, a když, tak se jedná o výjimku potvrzující pravidlo. Podpultovka je nemovitost, která se prostě nabídne vybranému množství lidí dřív, než se dostane na inzertní servery.

Petr_Hošek.jpg
S Broker Consulting máte výhodu ať už prodáváte, či kupujete. Když prodáváte, tak Vaši nemovitost kromě inzerce nabídneme kupcům, kteří mají o takový typ nemovitosti zájem, i když pravidelně neprohlížejí inzerci a vaše nemovitost by mohla jejich pozornosti uniknout. A když chcete nemovitost koupit? Pak máte také výhodu, protože získáte informace o zajímavých nabídkách ještě dříve, než jsou inzerované. A tak vám ji nikdo jak se říká „nevyfoukne před nosem“.
  • Petr_Hošek.jpg
  • Manažer senior Petr Hošek

  • ,,Snížíme Vám náklady a zvýšíme výnosy"

  • Specializace:
  • Finanční specialista, hypoteční konzultant, investiční specialista, specialista finančního plánování, specialista pojišťovnictví, lektor finanční gramotnosti - ABC finančního vzdělávání o.p.s.

  • Region působení:
  • Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Chomutov, Klášterec, Kadaň.

  • Kontakt:
  • p.hosek@bcas.cz

  • Video vizitka:
Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT