Jak vyzrát na pojišťovny?

kalkula_ka.jpg

Návod najdete uvnitř článku. Vyplatí se ale číst od začátku.

Základem vašeho finančního zdraví je jednoznačně zabezpečení příjmu. To znamená, že když se vám nebo vaší rodině stane něco vážného, dostanete peníze, které vám pomůžou situaci finančně překonat. S nejvyšší pravděpodobností máte příjem nějak zabezpečený také. Zřejmě pomocí pojištění, které si každý měsíc poctivě platíte. Chráníte se například proti finančním dopadům invalidity.

Ze zkušenosti ale vím, že lidé většinou nemají představu, kolik peněz reálně potřebují pro překonání obtížných situací. Jak vlastně zabezpečení nastavit? Jak to máte vy? Přemýšlíte nad tím občas? Jestli ne, nic si z toho nedělejte. O tomto se nikomu přemýšlet nechce.

Zkuste se zamyslet nyní společně se mnou. Podívejme se na příklad.

Petr pracuje jako manažer. Hodně jezdí a jedná s lidmi. Vydělává si 30 000 korun měsíčně. Jeho náklady na život jsou 25 000 korun. Kdyby se stal invalidním, dostane od státu řekněme 10 000 korun za měsíc. Nebude moci vydělávat.

15 000 korun by mu každý měsíc chybělo.
To je 180 000 korun za rok…
To je 1 800 000 korun za 10 let…
To je 3 600 000 za 20 let a
7 200 000 korun za 40 let…
K tomu bude potřebovat upravit byt a automobil a pořídit další zdravotní pomůcky, aby si život usnadnil, mohl být samostatný a mohl zachovat maximum ze života, na který byl zvyklý a rozvíjet se dle svých záměrů…

Bude potřebovat minimálně 8-9 milionů korun a to nepočítáme se zdražováním.

V české a moravské kotlině ale narážíme na skutečnost, že skutečně adekvátního pojištění se člověk téměř nedoplatí. A tak jsme hledali, jednali, vyjeli jsme za hranice našeho státu a dva roky jsme připravovali speciální skupinové dopojištění. Výsledek byl a je fascinující. Už nějaký čas máme produkt připravený ve spolupráci s Francouzi a Němci, který umožňuje pojistit se za zlomek obvyklých cen. Jmenuje se OK Double.

Funguje jako dopojištění. To znamená, že ke svému standardnímu pojištění ve správě Broker Consulting můžete přidat významné navýšení pojistných částek. Nyní s novým OK Double Plus až na čtyřnásobek. Celkově tak můžete získat pojištění pro případ smrti a invalidity například o 62 % levněji, než je obvyklé. Je to 62 %, které ušetříte na zbytečných platbách pojišťovnám. A to je dost!

OK Double Plus neuvidíte v televizi ani na billboardech a neseženete ho ani na žádné přepážce. Má-li být něco za špičkovou cenu a přitom kvalitní, nemůžeme investovat miliony do reklamy. Chceme prostě naplnit náš současný slogan „Méně peněz pojišťovnám, větší krytí našim klientům“.

Co Vy na to?

Petr_Hošek.jpg
Na osobní schůzce či po telefonu vám řeknu, na jak vysoký OK Double Plus můžete dosáhnout. Následně opět spočítáme, jaké pojistné částky vám v případě pojistné události opravdu pomůžou. Například Petr z výše uvedeného příkladu by si vystačil s nižší pojistnou částkou, pokud by ji správně investoval a získával pravidelnou rentu. Pojďme se na to společně podívat. Zjistíme, co pro vás bude nejužitečnější.
  • Petr_Hošek.jpg
  • Manažer senior Petr Hošek

  • ,,Snížíme Vám náklady a zvýšíme výnosy"

  • Specializace:
  • Finanční specialista, hypoteční konzultant, investiční specialista, specialista finančního plánování, specialista pojišťovnictví, lektor finanční gramotnosti - ABC finančního vzdělávání o.p.s.

  • Region působení:
  • Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Chomutov, Klášterec, Kadaň.

  • Kontakt:
  • p.hosek@bcas.cz

  • Video vizitka:
Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT