Refinancování nevýhodných půjček – „investice“ se zaručeným výnosem

02F02185.jpg

Na schůzkách s potenciálními klienty často řeším, že jim po zaplacení provozu domácnosti a splátek různých úvěrů nezbývají téměř žádné peníze na spoření či investování.

Vidina nového mobilního telefonu, notebooku, automobilu či dovolené, to jsou dle mé zkušenosti nejčastější důvody, proč se lidé doslova vrhají do spárů úvěrových společností, aniž by přitom předem pečlivě zvážili následky svého jednání – výrazné přeplacení a dlouhodobě zvýšený výdaj pro rodinný rozpočet v době, kdy už vyprchal lesk notebooku či vzpomínek na dovolenou u moře.

 

Co s tím? Jak podobnou situaci řešit u klienta, jehož dítě má jít za pár let na vysokou a který se zároveň kvapem blíží k hranici důchodového věku?

 

Čísla hovoří jasně. Prioritou je co možná nejrychlejší splacení úvěru, případně jeho refinancování jiným úvěrem.  Díky refinancování vašeho nevýhodného spotřebitelského úvěru si můžete snížit splátky při zachování splatnosti (tzn. u stejného počtu splátek budete měsíčně platit méně). Tímto vám v rodinném rozpočtu začne dříve zůstávat více peněz, které můžete použit právě na investice na své stáří či studia svých dětí.

 

Při své práci se setkávám s překvapivě velkým číslem potenciálních klientů, kteří mohou refinancováním spotřebitelského úvěru ušetřit stovky či tisíce korun měsíčně a kteří se zároveň možností úspory na splátkách nikdy nezabývali. Již si zřejmě zvýšili na půjčkou snížený životní standard a necítí tak potřebu ke změně.

 

Z pozice profesionála, který lidem přináší do rodinného rozpočtu peníze navíc, přitom snahu o co možná nejvýraznější snížení splátek nepovažuji za možnost, ale za povinnost. A to vůči svým dětem a svému „budoucímu já“.

 

Pokud i vy chcete zjistit, kolik peněz navíc můžete do svého rodinného rozpočtu získat díky refinancování svých stávajících úvěrů, neváhejte mne kontaktovat prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce.

Petr_Hošek.jpg
„Snaha o snížení splátek spotřebitelských úvěrů není možností, ale povinností zodpovědného jedince“
  • Petr_Hošek.jpg
  • Manažer senior Petr Hošek

  • ,,Snížíme Vám náklady a zvýšíme výnosy"

  • Specializace:
  • Finanční specialista, hypoteční konzultant, investiční specialista, specialista finančního plánování, specialista pojišťovnictví, lektor finanční gramotnosti - ABC finančního vzdělávání o.p.s.

  • Region působení:
  • Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Chomutov, Klášterec, Kadaň.

  • Kontakt:
  • p.hosek@bcas.cz

  • Video vizitka:
Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT