Se správným penzijním fondem si můžete užívat již dnes

sb10061022ad-001.jpg

Spoříte si na penzi? Je pro Vás slovo „penze“ synonymem pro čas trávený lázeňskými procedurami, ozdravnými pobyty, procházkami po lesích a nakupováním ať již na trzích či v obchodních střediscích? Se správným penzijním fondem si můžete výhod stáří užívat již dnes!

Věrnostní bonusy klientům penzijních fondů

 

Některé z penzijních fondů Vám mohou již dnes dopřát možnost užívání si výhod důchodového věku, a to díky systému tzv. věrnostních bonusů. Penzijním fondem nabízejícím velmi pestrou škálu věrnostních bonusů je například Penzijní fond Komerční banky, který se v loňském roce dočkal ze strany prestižního magazínu World Finance ocenění jako nejlepší penzijní fond v České republice za rok 2011.

 

 

Co může Penzijní fond Komerční banky nabídnout právě Vám?

 

Nakupování
Získejte zpět část financí utracených za potraviny

Nabídka je opravdu pestrá a zahrnuje slevy na pobyty ve vybraných hotelech po celé České republice, slevu na lázeňských procedurách v lázeňských střediscích jako jsou Léčebné lázně Bohdaneč, Františkovy Lázně, Lázně Teplice nad Bečvou či Lázně Luhačovice. Pokud stále preferujete aktivní styl života, nabízí Vám Penzijní fond Komerční banky možnost získání slev pomocí věrnostní  karty Sphere Card (tuto věrnostní kartu nabízí k penzijnímu připojištění také Penzijní fond České spořitelny), se kterou ušetříte při nákupech u společností jako jsou Čedok, HUDY SPORT, Kenvelo, Auto Kelly, Koupelny Ptáček, Fokus Optik a dalších vybraných partnerů 5 % - 30 % z ceny zboží či služeb. Možností získat slevu je pak opravdu nepřeberné množství, kartu SPHERE je totiž možné uplatnit na více než 8 000 obchodních místech po celé ČR. Celková úspora za dobu dvouleté platnosti karty a při jejím aktivním využívání tedy může velmi snadno činit i několik tisíc korun.  Navíc po uplynutí dvouleté platnosti karty vám Penzijní fond Komerční banky vydá na vyžádání kartu novou.

 

 

 

vítěz testu finančních poradců
Zajistěte se na stáří s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí již dnes a sjednejte si bezplatnou a nezávaznou schůzku kliknutím zde

 

 

Kromě věrnostní karty můžete u svého penzijního fondu získat také kreditní kartu. Placením s ní rovněž získáte část utracených prostředků zpět na Váš účet penzijního připojištění. Jedná se o standarní kreditní karty, samozřejmostí je tedy okamžitý přístup k hotovosti kdykoliv ji zrovna potřebujete

 

Karta AXA karta ČS Chytrá karta ING karta A Karta/Lady Karta Premia karta
Penzijní fond AXA PF PF České spoř. ING PF PF Komerční banky PF České poj.
Bezúročné období 45 dní 55 dní 50 dní 45 dní 51 dní
Úroková sazba (p.a.) 23,40 % 19,08 % 23,76 % 19,90 % 26,28 %

 

 

Start důchodové reformy se blíží

 

Uzavřít novou smlouvu o penzijním připojištění se státním příspěvkem je vhodné právě nyní. Lze si takto zajistit současné výhodné podmínky. Stávající účastníci se mohou rozhodnout pro převod k jinému vybranému fondu již jen v krátké době - do 28.2.2012. Po tomto termínu již podle nového zákona o doplňkovém důchodovém spoření převod možný není.

Petr_Hošek.jpg
Užívejte si výhody již nyní. Dopřejte si výrazně zlevněné pobyty, lázeňské procedury, slevy 5 % - 30 % při nákupech zboží a služeb a další benefity. Svěřte své peníze penzijnímu fondu, který si své klienty opravdu hýčká. Máte zájem o více informací týkající se věrnostních benefitů penzijních fondů? Neváhejte mne kontaktovat s žádostí o tyto informace.
  • Petr_Hošek.jpg
  • Manažer senior Petr Hošek

  • ,,Snížíme Vám náklady a zvýšíme výnosy"

  • Specializace:
  • Finanční specialista, hypoteční konzultant, investiční specialista, specialista finančního plánování, specialista pojišťovnictví, lektor finanční gramotnosti - ABC finančního vzdělávání o.p.s.

  • Region působení:
  • Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Chomutov, Klášterec, Kadaň.

  • Kontakt:
  • p.hosek@bcas.cz

  • Video vizitka:
Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT