Zajistěte si již nyní výhodné podmínky hypotéky v budoucnosti

02J79761.jpg

Žádné marketingové triky, upisování „ďáblu“ na několik let předem či několikastránkový seznam výjimek, které je schopno splnit pouze horních 10 000 občanů naší země. Bez ohledu na to, jestli ji budete čerpat za 1 rok či 3 roky, výhodné podmínky své budoucí hypotéky si mohou zajistit všichni z vás třemi jednoduchými způsoby.

Šetřete, šetřete, šetřete

Co nejdříve si začněte dávat stranou volné peníze, ať už vám v rodinném rozpočtu zbývají tisíce či desítky tisíc korun měsíčně. V konečném zúčtování (při podávání žádosti o hypotéku) se totiž počítá každá koruna.

U hypoték všeobecně platí, že čím větší část ceny nemovitosti platíte ze svého (tj. čím menší část ceny nemovitosti platíte z úvěru), tím výhodnější podmínky hypotéky získáte.  Rozdíl v obou variantách jen na úrokové sazbě pak může být ve výši až 2 procentních bodů ve Váš prospěch.

Vydělávejte a nezadlužujte se

Není sice snadné ovlivnit to, kolik budete vydělávat za 1 rok či za 5 let, co ale ovlivnit můžete je to, kolik měsíčně splácíte na úvěrech. Při rozhodování o tom, jestli vám bude hypotéka poskytnuta nebo ne banky posuzují nejen výši vašich příjmů, ale i výši vašich měsíčních splátek, které již někomu platíte. Nebude pro vás jistě překvapením, že čím méně splácíte na různých úvěrech, tím větší máte šanci na získání hypotéky za výhodnějších podmínek.

Splácejte řádně a včas všechny své závazky

Obchodní společnosti bankami počínaje, přes mobilní operátory a dodavatele plynu konče si o svých klientech vyměňují stále více informací (roste také počet společností, které tyto informace sdílí). Pokud chcete minimalizovat riziko toho, že vám banka v budoucnosti neposkytne hypotéku, plaťte včas všechny své závazky. Informace o tom, že jste se splátkou opozdili, cestuje velice rychle a v bankovních nebo nebankovních registrech může být zaznamenaná i několik let.

Petr_Hošek.jpg
Chcete mít v době, kdy budete žádat o hypotéku, co možná nejvíce vlastních prostředků? Kontaktujte mne, pomohu vám se zhodnocením vašich volných financí a se zajištěním výhodných podmínek hypotéky v budoucnosti.
  • Petr_Hošek.jpg
  • Manažer senior Petr Hošek

  • ,,Snížíme Vám náklady a zvýšíme výnosy"

  • Specializace:
  • Finanční specialista, hypoteční konzultant, investiční specialista, specialista finančního plánování, specialista pojišťovnictví, lektor finanční gramotnosti - ABC finančního vzdělávání o.p.s.

  • Region působení:
  • Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Chomutov, Klášterec, Kadaň.

  • Kontakt:
  • p.hosek@bcas.cz

  • Video vizitka:
Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT